Ubezpieczenia dla firmy

PZU

PZU Mój Zdrowy Biznes

W agencji ubezpieczeniowej PZU w Gdyni otrzymasz najlepszą ofertę polisy dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Możesz zagwarantować sobie ubezpieczenie dla firmy obejmujące prywatną opiekę medyczną oraz wypłatę pieniędzy w przypadku trudnej sytuacji życiowej dla Ciebie lub Twoich bliskich.

Polisa może objąć zarówno właściciela jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i jego pracownika, współmałżonka czy dorosłe dziecko. Agent PZU w Gdyni przedstawi również warunki przystąpienia tych osób wyłącznie do pakietu opieki medycznej.

Nasze ubezpieczenie dla firmy zapewnia m.in. pomoc w przypadku problemów ze zdrowiem i badania diagnostyczne oraz wypłatę odszkodowania w wyniku: trwałego uszczerbku na zdrowiu, wystąpienia jednej z kilkunastu chorób zapisanych w umowie czy pobytu w szpitalu dłuższego niż 3 dni. Polisa zagwarantuje także opiekę medyczną dla Twoich bliskich i wypłatę pieniędzy w przypadku Twojej śmierci. Ponadto, otrzymasz zastrzyk gotówki, gdy urodzi Ci się dziecko, odszkodowanie, jeśli umrze któryś z członków rodziny bądź kartę na zakup leków po pobycie w szpitalu.

Ochrona życia dla jednoosobowych firm

PZU Mój Biznes

Jesteś jednoosobową firmą i chcesz zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę w sytuacji, w której ulegniesz wypadkowi, zachorujesz lub dojdzie do Twojej śmierci? W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni otrzymasz atrakcyjną ofertę ubezpieczenia dla firmy. Twoi bliscy otrzymają pieniądze, jeśli poniesiesz śmierć w wyniku wypadku bądź umrzesz z przyczyn naturalnych. Tobie wypłacimy odszkodowanie, gdy ulegniesz nieszczęśliwemu, poważnemu w skutkach wypadkowi, będziesz przebywać w szpitalu dłużej niż 3 dni lub zachorujesz na jedną z ciężkich chorób. Zapytaj naszego agenta PZU w Gdyni także o inne formy ochrony i pomocy, np. odszkodowanie za śmierć członka rodziny, zwrot kosztów za leki lub wypłatę pieniędzy, gdy urodzi Ci się dziecko.

Opieka medyczna dla małych przedsiębiorców

PZU Zdrowy Biznes

Gdy prowadzisz jednoosobowy biznes, każde problemy ze zdrowiem mogą przełożyć się na straty, które będą oznaczały kłopoty finansowe dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki ubezpieczeniu dla firm unikniesz tego ryzyka. W agencji ubezpieczeniowej PZU w Gdyni przygotujemy atrakcyjną polisę, z której może skorzystać każdy właściciel firmy, jego małżonek lub partner jeśli nie ukończyli 67 roku życia oraz dziecko, jeśli nie ukończyło 18 lat (25 lat w przypadku dzieci uczących się). Polisa ma dwa warianty – Standard lub Komfort. Pierwszy z nich gwarantuje możliwość konsultacji z lekarzami z 16 specjalizacji, zabiegi ambulatoryjne, opiekę podczas ciąży, zniżkę na profilaktykę stomatologiczną, całodobową infolinię oraz komplet darmowych zabiegów i badań. Wariant Komfort obejmuje wszystkie udogodnienia opcji Standard oraz dodatkowo: dostęp do lekarzy z 25 specjalizacji, dwie wizyty domowe na rok, ochronne szczepienia przeciwko grypie i tężcowi oraz znacznie powiększony zestaw darmowych badań i zabiegów. O szczegóły ubezpieczenia dla firm zapytaj agenta PZU w Gdyni.

test

Get a Free Quote Today!